Bendros prekių siuntimo nuostatos

Prekės išsiunčiamos tą pačią arba per 1-2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

Esant atvejui, kai užsakytos prekės (-ių) neturime sandėlyje, www.paramagyvunams.lt atsakingas asmuo per įmanomai greitą laiką (tą pačią darbo dieną arba kitą darbo dieną) susisiekia su klientu (www.paramagyvunams.lt nurodytu el.paštu arba telefonu) ir klientui nurodo kada prekė bus pristatyta arba pasiūlyta alternatyva. Klientui atsisakius laukti prekės iki nurodytos pristatymo datos, klientas privalo patvirtinti apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą el.paštu lpf.drauge@gmail.com, bei nurodyti sąskaitą ir sąskaitos gavėjo duomenis į kurią bus grąžinami pinigai. Pinigai už apmokėtą prekę grąžinami per 10 darbo dienų (imtinai) nuo kliento patvirtinimo elektroniniu paštu lpf.drauge@gmail.com apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą.

Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pristatymo laikas gali būti 3 - 4 dienas ilgesnis.

Galimi pristatymo būdai Lietuvoje

AB "Lietuvos paštas" (registruota siunta) – užsakytas prekes išsiunčiame registruota siunta. Registracijos numerį gausite užsakyme nurodytu el paštu.
Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 2–7 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių (pristatymo terminas yra apytikslis). 
Šio tipo siuntimas kainuoja - €2,45Atsiimant „Omniva“ terminale. Pasirinkus šį pristatymo būdą būsite informuoti SMS žinute, kuomet prekė pasieks pasirinktą terminalą. Joje rasite ir informaciją, kaip atsiimti siuntą. Pasirinkdami šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų mobilaus telefono numerį.

Prekės pristatomos per 1-3 dienas (pristatymo terminas yra apytikslis). 
Šio tipo siuntimo kaina €2,65

S V A R B U ! Pasirinkdami šį pristatymo būdą, užsakymo metu esančiame žinutės lange arba pildydami pristatymo adresą turite nurodyti Omniva terminalo adresą, į kurį norite gauti prekes. Terminalo vietų sarašą rasite paspaude Čia
Prekių siuntimas į kitas valstybes

Tarptautiniu oro paštu per AB "Lietuvos paštas" – pasirinkus siuntimą į kitas valstybes. Tarptautinio pirmenybinio siuntimo kaina oro paštu – €17,50.
Įprastai siuntimas užtrunka apie 3–6 darbo dienas į Europos Sąjungos šalis bei 8–15 darbo dienų į visas kitas valstybes nuo apmokėjimo dienos (pristatymo terminas yra apytikslis).

Jeigu nurodydami pristatymo adresą, pasirinksite kitą valstybę, o ne Lietuvą, Jums automatiškai bus pasiųlytas šis pristatymo būdas. 


Jei užsakymo suma mažesnė arba lygi 25,00, prekių pristatymas Lietuvos Respublikos ribose per, "AB Lietuvos paštas" arba "Atsiimant  Omniva terminaleapmokestinamas pagal aukščiau šiose Pristatymo taisyklėse aprašytus įkainius.

Pasirinkus kitus pristatymo būdus netaikoma nemokamo pristatymo sąlyga, o taikoma šiose taisyklėse nurodyta to pristatymo būdo kaina.


grąžinimas

Norėdamas grąžinti NAUJĄ NENAUDOTĄ prekę(es), Pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų:1. Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;

2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nesubraižytas paviršius, Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;

4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios gavo Pirkėjas

5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

6. Jeigu Pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.

7. Kilus ginčui dėl prekės išvaizdos pakeitimų ar prekės sugadinimo, pardavėjas privalo raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti Pirkėjui.

Naudotos prekės patenka į negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašą, todėl įsigijus tokias prekes ir vėliau persigalvojus dėl jų reikalingumo, tokių prekių pardavėjas www.paramagyvunams.lt atgal nepriima.